Upravit stránku

Jak se při výběru klimatizace nespálit? Dejte si pozor na tyto věci!

Klimatizace v práci pomáhá k tepelné pohodě za každého počasí. Jak správně vybrat klimatizační jednotku a jak ji používat, aby vám přinášela co největší užitek? Z jakých částí se skládá a jak vlastně funguje? Přinášíme vám odpovědi na nejčastěji pokládané otázky ze světa klimatizací!

Aktualizovaný ceník

ceny platné od 1.10.2017

Pozvánka na výstavu Brau Beviale 2016

Vážení zákazníci, tímto Vás srdečně zveme na návštěvu našeho stánku č. 229 v hale 9 na mezinárodním veletrhu Brau Beviale 2016 v Norimberku, který se bude konat v termínu od 8. do 10. listopadu.

Pozvánka na výstavu a seminář SCHKT

Zveme Vás na tradiční výstavu a seminář SCHKT pro servisní a montážní činost chladící a klimatizační techniky dne 10.11.2016 v Kostelci nad Orlicí.

Děkujeme za návštěvu našeho stánku Chillventa 2016

Děkujeme za návštěvu našeho stánku Chillventa 2016 v Norimberku!

Představujeme nové tepelné čerpadlo značky Panasonic

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám představili novinku v naší nabídce - tepelné čerpadlo Aquarea WH-SXC09F3E5 230 V od značky Panasonic. Čerpadlo je určeno pro topení i chlazení a nese označení série T-CAP, což znamená Total capacity neboli celkový výkon. Tento maximální výkon je čerpadlo schopné udržet až do -15 °C bez pomoci elektrického topného tělesa. Model T-CAP rovněž vyniká mimořádně vysokou účinností.

Chillventa 2016

Srdečně Vás zveme na mezinárodní chladírenskou výstavu Chillventa do Norimberku, která se koná ve dnech 11.-13.10. 2016

Navštivte nás v hale č.6, stánek 222.

Katalog klimatizační techniky CARRIER RLC 2016

V roce 1902 vyřešil Willis Carrier jednu z nejpalčivějších výzev lidstva tím, že sestrojil systém řízení teploty v interiéru pomocí moderní klimatizace do bytu a domu. Společnost Carrier je vybudovaná na jeho vynálezu a v současnosti se řadí mezi největší špičky v oboru. A my vám nyní přinášíme její nový katalog klimatizační techniky pro rok 2016 - stáhněte si ho

Přečtěte si například o:

  • zařízeních pro domácí pohodu neboli klimatizacích do domu a bytu
  • řešeních pro budovy neboli průmyslových klimatizacích
  • komerčním chlazení, chlazení v dopravě atd.

Věděli jste například, že společnost Carrier zajišťuje profesionální řešení i pro takové budovy, jako je Sixtínská kaple ve Vatikánu nebo Opera v Sydney? I to se dozvíte v novém katalogu.

Nová klimatizace do domu značky Carrier

Představujeme vám novinku v naší nabídce - klimatizaci do bytu Carrier QHC/DS v sérii A. Všechny klimatizace značky Carrier vynikají prvotřídním výkonem a špičkovou výbavou. A série má však celou řadu vylepšených funkcí:

  • ještě tišší chod
  • energetickou úsporu až 60 %
  • velice účinnou filtraci
  • vestavěný ionizátor vzduchu zajišťující čistotu vzduchu
  • funkci WIFI Ready - pro snadný přístup k ovládání prostřednictvím internetu
  • funkci samočištění a další inovativní parametry

Nový katalog klimatizační techniky a tepelných čerpadel

Vážení zákazníci,
přichystali jsme pro vás nový katalog klimatizační techniky a tepelných čerpadel - k zhlédnutí zde>>. Také v tomto vydání pro rok 2016 najdete prověřená zařízení a klimatizace do bytu, domu, průmyslové klimatizace a tepelná čerpadla vzduch-voda. Nechybí v něm systémy značek Carrier, Panasonic, Mitsubishi Electric a Toshiba.