Upravit stránku

Chcete se rozvíjet pod křídly moderní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí?

SINOP CB a.s. se zaměřuje na výrobu širokého sortimentu chladicích zařízení. Nabízíme výrobky od nejmenšího chladiče na pivo až velké jednotky průmyslového chlazení. Návrhům a zakázkové výrobě chlazení se věnujeme již více než 20 let.

Prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=eT8GyyGHisc

Přijmeme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Recepční ve výrobní firmě

Recepční ve výrobní firmě

Na pozici recepční hledáme svědomitou, pečlivou kolegyni s reprezentativním vystupováním. Jestliže Vás tyto vlastnosti vystihují, pak nám neváhejte zaslat svůj životopis.
Projektant elektro

Projektant elektro

Cítíte se při tvorbě projektů jako ryba ve vodě? Máte vystudovaný obor elektrotechnika? Hlavní náplní vaší práce bude tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií a příprava výrobní dokumentace.

Vedoucí divize elektro

Vedoucí divize elektro

Máte vystudovaný obor elektrotechnika, praxi v technické přípravě výroby řídících rozvaděčů chladírenských technologií a zkušenost s vedením týmu pracovníků, pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme právě Vás.

Obchodní asistent/ka s NJ

Obchodní asistent/ka s NJ

Máte skvělé komunikační schopnosti a to i v německém jazyce? Na této pozici bude Vaším denním chlebem vyřizování objednávek převážně s německy mluvícími obchodními partnery a organizování dopravy.

Montážní dělník - elektro

Montážní dělník - elektro

Hledáme šikovného dělníka do výroby a zapojování výčepních zařízení. Pokud máte vzdělání nebo praxi v oboru elektro, jste pro nás právě Vy vhodný kandidát.
Pracovník/-ice strojní montáže

Pracovník/-ice strojní montáže

Pro výrobu výčepní a nápojové chladicí techniky hledáme pracovníka strojní montáže ve dvousměnném provozu. Pokud jste manuálně zruční a rádi pracujete s ručním nářadím, hledáme právě vás.
Strojní konstruktér

Strojní konstruktér

Umíte tvořit 3D modely v grafickém editoru SolidWorks, máte vzdělání technického směru?  Pak je tato práce určena přesně pro Vás.

Informace zaslané na zde uvedené kontakty spravuje firma SINOP CB a.s., která je zpracování v souladu s platnou legislativou ČR a obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Pracoviště SINOP CB, a.s.:  pobočka Č. Budějovice - Litvínovice, Pod Stromovkou 205  

                                                           pobočka Praha - K Hrušovu 1400/1, Praha 10 - Hostivař