Upravit stránku

Chcete se rozvíjet pod křídly moderní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí?

SINOP CB a.s. se zaměřuje na výrobu širokého sortimentu chladicích zařízení. Nabízíme výrobky od nejmenšího chladiče na pivo až velké jednotky průmyslového chlazení. Návrhům a zakázkové výrobě chlazení se věnujeme již více než 20 let.

Přijmeme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Samostatný projektant elektro

Samostatný projektant elektro

Cítíte se při tvorbě projektů jako ryba ve vodě? Máte vystudovaný obor elektrotechnika? Hlavní náplní vaší práce bude tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií a příprava výrobní dokumentace.

Vedoucí divize elektro

Vedoucí divize elektro

Máte vystudovaný obor elektrotechnika, praxi v technické přípravě výroby řídících rozvaděčů chladírenských technologií a zkušenost s vedením týmu pracovníků, pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme právě Vás.

Montážní dělník - elektro

Montážní dělník - elektro

Hledáme šikovného dělníka do výroby a zapojování výčepních zařízení. Pokud máte vzdělání nebo praxi v oboru elektro, jste pro nás právě Vy vhodný kandidát.
Strojní konstruktér

Strojní konstruktér

Umíte tvořit 3D modely v grafickém editoru SolidWorks, máte vzdělání technického směru?  Pak je tato práce určena přesně pro Vás.

Informace zaslané na zde uvedené kontakty spravuje firma SINOP CB a.s., která je zpracování v souladu s platnou legislativou ČR a obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Pracoviště SINOP CB, a.s.:  pobočka Č. Budějovice - Litvínovice, Pod Stromovkou 205  

                                                           pobočka Praha - K Hrušovu 1400/1, Praha 10 - Hostivař