Upravit stránku

Chcete se rozvíjet pod křídly moderní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí?

SINOP CB a.s. se zaměřuje na výrobu širokého sortimentu chladicích zařízení. Nabízíme výrobky od nejmenšího chladiče na pivo až velké jednotky průmyslového chlazení. Návrhům a zakázkové výrobě chlazení se věnujeme již více než 20 let.

Prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=eT8GyyGHisc

Přijmeme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Projektant elektro

Projektant elektro

Cítíte se při tvorbě projektů jako ryba ve vodě? Máte vystudovaný obor elektrotechnika? Hlavní náplní vaší práce bude tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií a příprava výrobní dokumentace.

Vedoucí divize elektro

Vedoucí divize elektro

Máte vystudovaný obor elektrotechnika, praxi v technické přípravě výroby řídících rozvaděčů chladírenských technologií a zkušenost s vedením týmu pracovníků, pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme právě Vás.

Projektant chladírenských technologií

Projektant chladírenských technologií

Cítíte se při tvorbě projektů jako ryba ve vodě? Máte vystudovaný obor strojní nebo stavební? Hlavní náplní vaší práce bude tvorba projektů chladírenských technologií a tvorba cenových nabídek.

ELEKTROMONTÉR

ELEKTROMONTÉR

Hledáme šikovného elektromontéra prototypové výroby rozvaděčů pro chladírenské technologie. Pokud máte vzdělání v oboru elektro a základní znalost měření a regulace, potom chceme právě vás.
Montážní pracovník/ice strojní prototypové výroby

Montážní pracovník/ice strojní prototypové výroby

V oddělení výroby prototypových jednotek průmyslového chlazení hledáme šikovného montážního pracovníka/ici. Pokud jste manuálně zruční a máte technické dovednosti, napište nám.
Pracovník/-ice strojní montáže

Pracovník/-ice strojní montáže

Pro výrobu výčepní a nápojové chladicí techniky hledáme pracovníka strojní montáže ve dvousměnném provozu. Pokud jste manuálně zruční a rádi pracujete s ručním nářadím, hledáme právě vás.
Pracovník obchodně technického oddělení

Pracovník obchodně technického oddělení

Pokud Vás baví komunikovat s obchodními partnery, navrhovat nová technická řešení, vypracovávat cenové nabídky a umíte dobře anglicky, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Informace zaslané na zde uvedené kontakty spravuje firma SINOP CB a.s., která je zpracování v souladu s platnou legislativou ČR a obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Pracoviště SINOP CB, a.s.:  pobočka Č. Budějovice - Litvínovice, Pod Stromovkou 205  

                                                           pobočka Praha - K Hrušovu 1400/1, Praha 10 - Hostivař