Upravit stránku

Chcete se rozvíjet pod křídly moderní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí?

Akciová společnost Sinop CB se zaměřuje na výrobu a dodávku širokého sortimentu chladicích zařízení. Nabízíme výrobky od nejmenšího chladiče na pivo až po velké jednotky průmyslového chlazení využívané např. v potravinářských závodech. Výrobě chlazení se věnujeme více než 20 let.

Vstupte do světa výroby a dodávek chladicích zařízení Sinop.

Přijmeme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Projektant elektro

Projektant elektro

Cítíte se při tvorbě projektů jako ryba ve vodě? Máte vystudovaný obor elektrotechnika? Hlavní náplní vaší práce bude tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií a příprava výrobní dokumentace.

Pracovník/-ice obchodně technického oddělení, Praha 10

Pracovník/-ice obchodně technického oddělení, Praha 10

Chcete se rozvíjet v oboru chladírenských technologií? V našem obchodně technickém oddělení budete mít na starost přípravu zakázek, návrhy technických řešení a komunikaci s obchodními partnery.

Pracovník/-ice technické administrativy

Pracovník/-ice technické administrativy

Pokud se orientujete v technické dokumentaci a máte vzdělání ve strojírenství, hledáme právě vás. Budete zajišťovat technickou administrativu zakázek a kompletovat obchodně technickou dokumentaci.

Elektromontér prototypové výroby

Elektromontér prototypové výroby

Hledáme šikovného elektromontéra prototypové výroby rozvaděčů pro chladírenské technologie. Pokud máte vzdělání v oboru elektro a základní znalost měření a regulace, potom chceme právě vás.
Montážní pracovník strojní prototypové výroby

Montážní pracovník strojní prototypové výroby

V oddělení výroby prototypových jednotek průmyslového chlazení hledáme šikovného montážního pracovníka. Pokud jste manuálně zruční a máte technické dovednosti, napište nám.
Pracovník/-ice strojní montáže

Pracovník/-ice strojní montáže

Pro výrobu výčepní a nápojové chladicí techniky hledáme pracovníka strojní montáže ve dvousměnném provozu. Pokud jste manuálně zruční a rádi pracujete s ručním nářadím, hledáme právě vás.
Skladník - pracovník skladu

Skladník - pracovník skladu

Pracovník skladu má za úkol příjem a výdej zásob a manipulaci se zásobami pomocí paletového nebo elektrického vozíku. Pokud jste fyzicky zdatní a chcete pracovat ve skladu, napište nám.

Informace zaslané na zde uvedené kontakty spravuje firma SINOP CB a.s., která je zpracování v souladu s platnou legislativou ČR a obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Pracoviště SINOP CB, a.s.:  pobočka Č. Budějovice - Litvínovice, Pod Stromovkou 205  

                                                           pobočka Praha - K Hrušovu 1400/1, Praha 10 - Hostivař