Upravit stránku

Chcete se rozvíjet pod křídly moderní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí?

SINOP CB a.s. se zaměřuje na výrobu širokého sortimentu chladicích zařízení. Nabízíme výrobky od nejmenšího chladiče na pivo až velké jednotky průmyslového chlazení. Návrhům a zakázkové výrobě chlazení se věnujeme již více než 20 let.

Prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=eT8GyyGHisc

Přijmeme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Projektant elektro

Projektant elektro

Cítíte se při tvorbě projektů jako ryba ve vodě? Máte vystudovaný obor elektrotechnika? Hlavní náplní vaší práce bude tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií a příprava výrobní dokumentace.

 Programátor PLC

Programátor PLC

Hledáme zkušeného programátora PLC se znalostí anglického jazyka. Nabízíme práci v prosperující společnosti a odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe.
Aplikační inženýr (specialista) chladicích technologií

Aplikační inženýr (specialista) chladicích technologií

Máte praktické zkušenosti v oboru chladírenských technologií a nevadí Vám služební cesty. Pak je to pro Vás ideální práce.
ELEKTROMONTÉR

ELEKTROMONTÉR

Hledáme šikovného elektromontéra prototypové výroby rozvaděčů pro chladírenské technologie. Pokud máte vzdělání v oboru elektro a základní znalost měření a regulace, potom chceme právě vás.
Montážní pracovník strojní prototypové výroby

Montážní pracovník strojní prototypové výroby

V oddělení výroby prototypových jednotek průmyslového chlazení hledáme šikovného montážního pracovníka. Pokud jste manuálně zruční a máte technické dovednosti, napište nám.
Pracovník/-ice strojní montáže

Pracovník/-ice strojní montáže

Pro výrobu výčepní a nápojové chladicí techniky hledáme pracovníka strojní montáže ve dvousměnném provozu. Pokud jste manuálně zruční a rádi pracujete s ručním nářadím, hledáme právě vás.
Samostatný pracovník skladu

Samostatný pracovník skladu

Pracovník skladu má za úkol příjem a výdej zásob a manipulaci se zásobami pomocí paletového nebo elektrického vozíku. Pokud jste fyzicky zdatní a chcete pracovat ve skladu, napište nám.

Informace zaslané na zde uvedené kontakty spravuje firma SINOP CB a.s., která je zpracování v souladu s platnou legislativou ČR a obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů.

Pracoviště SINOP CB, a.s.:  pobočka Č. Budějovice - Litvínovice, Pod Stromovkou 205  

                                                           pobočka Praha - K Hrušovu 1400/1, Praha 10 - Hostivař