Upravit stránku

Ruční pípy jsou určené pro čepování piva a jiných nápojů přímo ze sudu. Pohodlné využití pípy je užitečné v prostředí, ve kterém není možné použití běžného výčepu, jako v kempu, v lese či při akcích a všude tam, kde není dostupná elektřina. Ruční pípu na pivo Country vyrábíme pouze v provedení bez pumpičky. Naše ruční pípy jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, která zajistí dlouhodobou životnost a správnou funkci čepovacího zařízení.

Ruční pípa bez pumpičky

Kupte si výčep na pivo Country (externí odkaz) (nové okno) a příslušenství. Narážecí hlavice není součástí balení.
 

Tuto pípu využijete zejména při stáčení piva přímo ze sudu. Tam, kde nepotřebujete samostatné chlazení, soudek pohodlně natlakujete pomocí běžné autopumpičky na vzduch nebo kompresoru zapojeného do zásuvky auta. Další možností tlakování soudku při použití Country pípy je zapojení jiného zdroje tlakového plynu, například lahve s plynem pro čepování piva nebo bezolejového vzduchového kompresoru.

Kde všude využijete Country pípu?

  • na táborech
  • v campu či chatách
  • na párty, svatbě či jiných akcích

Country ruční výčep na pivo a jiné nápoje dodáváme společně s výčepním ventilem a maticí s automobilovým ventilkem pro tlakování sudu. Při používání pípy je potřeba také narážecí hlavice, která je individuální dle zvoleného typu piva. Vybírat můžete z narážecích hlavic tří typů – bajonetuploché, či kombi hlavice